4 Beds
4,254 sqft
$1,595,000
8836 Winged Foot Drive Tallahassee FL, 32312
Price per sqft
$374.94
Built in
1995
Property size
4,254 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
397703
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
4
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.56 Acres
Other property details
Garage Spaces
2
Courtesy of Ekk Realty Group, ,
Listing Contact: 850-567-3455
Powered byLuxury Presence