3 Beds
2 Baths
1,846 sqft
$2,300/month
1006 IVANHOE RD Tallahassee FL, 32312
Price per sqft
$1.25
Built in
1963
Property size
1,846 sqft
Property type
Residential
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
399492
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
2
Exterior features
Courtesy of Kent Strauss Mgt & Real Estate, ,
Listing Contact: 850-877-2284
Powered byLuxury Presence